Visas radošās aktivitātes sākas ar kustību!

Esot kustības dizaineriem ar vīziju radīt ilgtspējīgas mobilitātes risinājumus, Kia mērķis ir piegādāt novatoriskus produktus, kas jūs iedvesmo, kad esat kustībā, un nodrošināt ērtus un jēgpilnus pakalpojumus, demonstrējot mūsu apņemšanos gādāt par ikviena vērtaīgāko resursu, jūsu laiku.

Mēs esam piedzimuši iedvesmas, aizrautības un entuziasma pilnā vietā. Mūsu izaugsmes un progresa domāšana atbalsojas katrā Kia darbiniekā visā pasaulē, esot apņēmības pilniem sasniegt mūsu zīmola mērķi katru dienu.

Kia ir sena automobiļu ražošanas vēsture, bet patiesībā mēs sākām ar velosipēdu izgatavošanu 1944. gadā.

Vairāk nekā 75 gadus mēs esam cilvēkiem nodrošinājuši pārvietošanos. Mēs ar lepnumu esam radījuši risinājumus, kas cilvēkiem palīdzējuši pārvietoties no vienas vietas uz citu, savienojot savā starpā, un palīdzot pārvarētu fizisko un emocionālo attālumu.

Kā redzat, kustība vienmēr ir bijusi mūsu zīmola pamatā, un cilvēku pārvietošana ir mūsu uzņēmējdarbības kodols, un tā tas paliks arī nākotnē neatkarīgi no visām izmaiņām, kas notiek mūsu nozarē.

Cilvēce ir attīstījusies migrējot. Pārvietojoties no vienas vietas uz citu, pāri dažādiem kontinentiem. Šī vēlme un vajadzība pēc kustības ir dziļi iesakņota mūsu kā cilvēku DNS.

Kad mēs pārvietojamies, mēs redzam jaunas pasaules, iegūstam jaunu pieredzi, iepazīstamies ar jauniem cilvēkiem, atklājam jaunas perspektīvas. Mēs iedvesmojamies.

Kustība aptver nemitīgo pārmaiņu ideju; mūsu vides, mūsu apkārtnes pārmaiņas, un tā rezultātā izmaiņas mūsos pašos.

Kad jūs pārvietojaties, jums ir laiks domāt. Kustība paver ceļu domāšanai, iedvesmai un progresam.

Mēs, Kia, uzskatām, ka kustība kalpo par iedvesmu idejām. Un tālab mēs esam radījuši telpu, kur jūs varat iedvesmoties un iegūt vairāk laika, lai iedvestu savas idejas dzīvē.

Tas ir iemesls, kālab mēs pastāvam.

Lai radītu telpas, kas iedvesmo mūsu klientus, un ne tikai caur mūsu produktiem, bet arī mūsu tirdzniecības vietām, kur klienti var pieskarties mūsu produktiem un gūt nepastarpinātu pieredzi.

Mēs arī pastāvam, lai sniegtu jēgpilnus un ērtus pakalpojumus, kas atbrīvos laiku tām aktivitātēm, kas jūs iedvesmo visvairāk, piemēram, būšanai kopā ar jūsu ģimeni un draugiem, ceļošanai vai vienkārši atpūtai.

Ar jauno Kia mēs šķērsosim robežas un no tradicionāla autoražotāja kļūsim par mobilitātes zīmolu.

Par tādu, kurš izprot patērētāju mobilitātes vajadzības gan produktu, gan pakalpojumu ziņā, nodrošinot ērtus risinājumus, kas ciena ikviena lielāko vērtību – laiku.

Tas nav tikai kaut kas, ko sakām, bet mērķis, kuram sekosim un kam atbilstoši rīkosimies it visā, ko mēs darām.

Kustība arī ir svarīga daļa no Kia domāšanas. Tā ir kopīga visiem mūsu darbiniekiem visās mūsu organizācijas jomās.

Tā ir uz priekšu virzītas kustības domāšana, vienmēr tiecoties pēc nemitīgiem uzlabojumiem – izaugsmes domāšana.

Mēs uzskatām, ka šī domāšana rod atbalsi mūsu klientos.

Cilvēkos ar progresīvu, optimistisku un pozitīvu domāšanu, kuri ir gatavi mainīties paši un pielāgoties nākotnei, kurus virza jaunas idejas un kuri visur saredz jaunas iespējas.

Būt patiesiem pret mūsu Kāpēc ir ārkārtīgi svarīgi, lai pastāvīgi sasniegtu mūsu zīmola mērķi.

Tā pirmsākums ir būt par zīmolu, kas iemieso šo domāšanu un to pielieto katru dienu.