360° view

DIZAINS

DIZAINS
 • Palielināt

  Jaunais Kia CEED acumirklī piesaistīs jūsu uzmanību: pašapzinīgais dizains piedāvā divkāršu priekšējo režģi, ko ietver priekšējie pilnībā LED lukturi un žilbinoši Ice-Cube LED dienas gaitas lukturi, hromēta logu kontūra un Michelin sporta riepas ar 17" divtoņu vieglmetāla diskiem.

 • Palielināt

  Tā kā Kia ir vienlīdz izsmalcināta un intuitīva, CEED viss ir vērsts uz vadītāju: vienlaidu horizontālais instrumentu paneļa izkārtojums rada gaišu un plašu noskaņu. Šai telpiskuma sajūtai atbilst pieskārienam glāsmainās virsmas, izceļot salona augsto kvalitāti. Izcils stils darbojas roku rokā ar inovatīvu tehnoloģiju: tas ietver vienlaidu 8" skārienekrānu ar navigācijas sistēmu un automātisko klimata kontroli.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

KOMFORTS

KOMFORTS
 • Palielināt

  Lai kāds laukā būtu laiks, jūs tam esat gatavs. Aukstās dienās priekšējos sēdekļus var apsildīt. Ar saviem trim regulējamajiem iestatījumiem tie ātri iesilst un tad, kad vēlamā temperatūra ir sasniegta, siltumu izlīdzina. CEED ir arī apsildāma stūre, un burtiski neredzami apsildes vadi vējstiklā sekmē loga atkausēšanu sekunžu laikā (funkcija pieejama visos CEED modeļos kā standarts). Savukārt karstās vasaras dienās priekšējos sēdekļus var ventilēt, saglabājot vēsuma sajūtu. Aizmugurējo sēdekļu apsilde ir pieejama EX komplektā ar ventilējamiem priekšējiem sēdekļiem.

 • Palielināt

  Jūsu lieliskā brauciena sākšana nevar būt vēl vienkāršāka: izbaudiet bezatslēgas piekļuvi savai automašīnai ar inteliģento atslēgu un dzinēja iedarbināšanas/apturēšanas pogu, kas sniedz iespēju ieslēgt un izslēgt dzinēju ar vieglu pieskārienu. Logu tālvadība ir parocīga funkcija, ja piemirsāt aizvērt automašīnas logus: piespiediet un turiet piespiestu bloķēšanas pogu uz inteliģentās atslēgas, un logi tiks aizvērti ar tālvadību. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • Palielināt

  Aizmirstiet kabeļus – jums tikai jānovieto savs viedtālrunis ar Qi tehnoloģiju uz bezvadu tālruņa lādētāja.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

DROŠĪBA UN PALĪDZĪBA

DROŠĪBA UN PALĪDZĪBA
 • Palielināt

  Kad naktī vējstikla kamera nosaka pretim braucoša transportlīdzekļa priekšējos lukturus, tālās gaismas lukturu palīgsistēma automātiski pārslēdz lukturus uz tuvo gaismu, lai nepieļautu pretim braucošo autovadītāju apžilbināšanu. Kolīdz automašīna ir pabraukusi garām, atkal automātiski tiek ieslēgtas tālās gaismas.

 • Palielināt

  FCA sistēma standarta iestatījumā spēj noteikt priekšā braucošus transportlīdzekļus; pastāv arī ceļu šķērsojošu kājāmgājēju noteikšanas opcija. Izmantojot kameru un radara sensorus, lai uzraudzītu transportlīdzekļu braukšanas ātrumu un starp tiem esošo attālumu, iespējama sadursmes riska gadījumā šī sistēma brīdina vadītāju, aktivizējot vizuālu brīdinājumu. Apvienojumā ar izvēles kājāmgājēju noteikšanas funkciju stūres reakcija ir taktila. Ja autovadītājs nereaģē, automašīna automātiski bremzē, lai nepieļautu negadījumu vai to mīkstinātu.

 • Palielināt

  Aklās zonas uzraudzības sistēmai ir radaru sensori, kas uzrauga aklās zonas un brīdina par tuvojošamies auto, parādot attiecīgu simbolu sānskata spogulī. Joslu maiņas palīgsistēma palīdz droši mainīt joslas. Ja pirms joslu maiņas ieslēdzat pagrieziena rādītāju un sistēma konstatē tuvojošos auto paralēlajās joslās, sistēma aktivizē mirgojošu indikatoru sānu logā, tādējādi jūs brīdinot. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • Palielināt

  Izmantojot kameru un radaru, adaptīvā kruīza kontrole var regulēt gan CEED ātrumu, gan attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. Sistēma saglabā attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai, automātiski modulējot jūsu automašīnas braukšanas ātrumu. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis kāpina braukšanas tempu, arī CEED uzņem ātrumu līdz iestatītajai vērtībai. Ja priekšā braucošais transportlīdzeklis samazina braukšanas tempu, un ieprogrammēto drošo sekošanas attālumu (distanci) nevar saglabāt, sistēma samazinās ātrumu vai pat apturēs automašīnu. Būdama palīdzīga funkcija, jo īpaši sastrēguma satiksmē*, adaptīvā kruīza kontrole (SCC) ir pieejama tikai modeļos ar DCT pārnesumkārbu un EX aprīkojumu.

 • Palielināt

  Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija sniedz visu nepieciešamo informāciju, lai palīdzētu ievērot noteiktos ātruma ierobežojumus. Izmantojot kameru uz vējstikla, tas nolasa ātruma un apdzīšanas ierobežojumus un šo informāciju skaidri parāda navigācijas ekrānā un mērinstrumentu panelī. Pieejama kā papildaprīkojums EX komplektā.

 • Palielināt

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanās spēju, uzraugot stūres kustību, indikatoru, paātrinājumu un vispārējo brauciena ilgumu. Konstatējot miegainības vai neuzmanības pazīmes, DAW brīdina ar akustisku signālu un kafijas tases simbolu mērinstrumentu panelī.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

APKOPES INTERVĀLI

B (1,4 MPI; 1,4 T-GDI, 1,0 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

D

30 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

7 GADU GARANTIJA

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Pilnīgi jaunais Kia CEED ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, un mēs lepojamies, ka tas tāpat kā citi Kia modeļi var saņemt vadošo nozares garantiju. Katram jaunajam Kia automobilim tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km).

Modelis Dzinējs Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1.6 CRDi LX Plus1,6 CRDi, 115 ZSManuālā4,010318 490
1.4 T-GDI 7DCT EX NAVI1,4 T-GDI, 140 ZS 7DCT7DCT5,612720 590
1.6 CRDi 7DCT EX NAVI1,6 CRDi, 136 ZS 7DCT7DCT4,211022 590

IZMĒRI