OPTIMA SW

DIZAINS
 • NOVATORISKS DIZAINS Palielināt
  NOVATORISKS DIZAINS

  Šis automobilis izstrādāts, iedvesmojoties no 2015. gada SPORTSPACE koncepcijas, un tas atklāj mūsu dizaina jauno laikmetu. Lieliski sabalansējot izcilu stilu, vizuālus jaunievedumus un funkciju uzlabojumus, mūsu dizaineri ir izstrādājuši sporta automobili, kas jums sniedz visu nepieciešamo.

 • DINAMISKA ĀRIENE Palielināt
  DINAMISKA ĀRIENE

  Pateicoties tā dinamiskajiem sāniem, izteiksmīgajām viduslīnijām un garajai, plūdenajai jumta līnijai, pilnīgi jaunais Kia Optima Sportswagon piesaista skatienu. Augsto tehnoloģiju LED priekšējie lukturi izgaismo priekšā esošo ceļu, padarot to skaidri saskatāmu. Nav šaubu — praktiskums vēl nekad nav izskatījies tik labi.

 • UZLABOTS INTERJERS Palielināt
  UZLABOTS INTERJERS

  Izteiksmīgais dizains sniedzas daudz tālāk par ārpusi. Šis automobilis, kas ir vienlīdz moderns, izsmalcināts un ietilpīgs, garantē, ka jutīsieties ērti, lai kurp jūs dotos.

Iepriekš Tālāk

INTERJERS
 • AUGSTVĒRTĪGI MATERIĀLI Palielināt
  AUGSTVĒRTĪGI MATERIĀLI

  Pieskārienam patīkamie materiāli, piemēram, sēdekļu apdare no augstas kvalitātes ādas, izceļ automobiļa izsmalcinātību. Izsmalcināto izskatu veido arī krāsu izvēle un gaumīgie ietilpīgā, klusā salona akcenti. Aizmugurē esošie tonētie stikli aizsargā jūsu pasažierus un bagāžu.

 • PIELĀGOJAMS BAGĀŽAS NODALĪJUMS Palielināt
  PIELĀGOJAMS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

  Pateicoties bagāžas nodalījuma 552 litru ietilpībai, bagāžu ir ērti pārvadāt. Izvelciet bagāžas nodalījuma sliedes, lai nofiksētu priekšmetus, un drošākai pārvadāšanai izmantojiet drošības tīklu. Izmantojiet arī viedo zemgrīdas bagāžas nodalījumu un dažādus bagāžas pārvadāšanas risinājumus.

 • PLAŠS BAGĀŽAS NODALĪJUMS Palielināt
  PLAŠS BAGĀŽAS NODALĪJUMS

  Vai jums ir daudz bagāžas? Šeit tai ir daudz vietas. Bagāžas nodalījuma ietilpība ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem ir līdz pat 1686 litriem. Izmantojiet vietu maksimāli efektīvi, pielāgojot 40:20:40 sadalījuma sēdekļus — tos var nolocīt ar vienu rokas kustību. To visu papildina 12 V kontaktligzda un bagāžas nodalījuma apgaismojums.

 • KOMFORTA FUNKCIJAS Palielināt
  KOMFORTA FUNKCIJAS

  Iesēdieties ērtajā sēdeklī, ko var apsildīt vai ventilēt. Vientoņa vai divtoņu salons? Auduma vai ādas apdare? Tas jāizlemj jums. Maksimālu ērtību nodrošināšanai viedais elektroniskais bagāžas nodalījums automātiski atver bagāžas nodalījumu, kad tuvumā ir viedā atslēga.

Iepriekš Tālāk

 • PALĪGSISTĒMA AUTOMOBIĻA NOVIETOŠANAI STĀVVIETĀ Palielināt
  PALĪGSISTĒMA AUTOMOBIĻA NOVIETOŠANAI STĀVVIETĀ

  Viedās palīgsistēmas automobiļa novietošanai stāvvietā sensori atrod automobiļa novietošanai piemērotu vietu un iebrauc tajā mašīnu. Jūs regulējat ātrumu, pārslēdzat pārnesumus un veicat bremzēšanu. Lai redzētu ap jūsu automobili notiekošo, ielūkojieties 360° apkārtskata monitorā.1

 • AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA (AEB) Palielināt
  AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA (AEB)

  Brīdinot jūs un veicot automātisku bremzēšanu, automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma palīdz novērst satiksmes negadījumu vai mazināt tā sekas. Uz automobiļa priekšējā bampera esošais radars un vējstiklam piestiprinātā kamera nosaka apkārtnē esošo bīstamību, piemēram, gājējus vai citus automobiļus.*

 • JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA Palielināt
  JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA

  Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS) brīdina jūs, sniedzot vizuālus brīdinājumus un skaņas signālus, un tā jūs ievirza atpakaļ joslā, ja jūs no tās novirzāties, neizmantojot virzienrādītājus. Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija mērierīču panelī parāda ātruma ierobežojumus un apdzīšanas aizliegumus.1

Iepriekš Tālāk

 • AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA Palielināt
  AKLĀS ZONAS KONTROLES SISTĒMA

  Aklās zonas kontroles sistēma (BSD) brīdina jūs, kad aklajā zonā iebrauc cits automobilis. Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma (RCTA) brīdina par transportlīdzekļu tuvošanos, kad atpakaļgaitā izbraucat no stāvvietas.

 • PILNVEIDOTĀ INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE Palielināt
  PILNVEIDOTĀ INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE

  Pilnīgi jaunā Kia Optima Sportswagon pilnveidotā inteliģentā kruīza kontrole nodrošina ērtāku braukšanu pa šoseju. Tā kontrolē ātrumu un attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, veicot automātisku ātruma palielināšanu un bremzēšanu.

 • DROŠĪBAS SPILVENI Palielināt
  DROŠĪBAS SPILVENI

  Pilnīgi jaunā Optima Sportswagon standarta aprīkojumā ir ietvertas daudzas pasīvās drošības funkcijas. Septiņi gaisa spilveni, tostarp vadītāja gaisa spilvens ceļgalu līmenī, aizsargā sadursmes gadījumā. Arī stiprinātā virsbūve vēl nekad nav bijusi tik viegla, izturīga un droša.

Iepriekš Tālāk

 • VIEDĀS FUNKCIJAS Palielināt
  VIEDĀS FUNKCIJAS

  Nepalaidiet garām svarīgāko, izmantojot Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom un kas ietver Android Auto™ un Apple CarPlayTM*. Iegūstiet reāllaika informāciju par laikapstākļiem, satiksmi un ātruma ierobežojumiem* (Lai aktivizētu pakalpojumus, nepieciešams viedtālrunis ar datu plānu.) Jūs iegūsiet arī bezvadu uzlādes iespēju un lielisku skaņas kvalitāti.*

 • BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS Palielināt
  BEZVADU TĀLRUŅA LĀDĒTĀJS

  Beidzot ir izgudrots akumulatora uzlādes veids bez vadiem un pieslēgvietām — vienkārši novietojiet viedtālruni vidū esošās konsoles plauktā. Tas arī viss, kas nepieciešams tālruņa uzlādei!6 Aizmugures pasažieri var pieslēgties ērtajai USB kontaktligzdai.

 • AUGSTAS KVALITĀTES SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  AUGSTAS KVALITĀTES SKAŅAS SISTĒMA

  Papildu jaudīgā, augstas kvalitātes 490 vatu Harman/KardonTM skaņas sistēma ietver 8 skaļruņus, ārējo pastiprinātāju un Clari-Fi™ mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju.

Iepriekš Tālāk

 • EFEKTĪVI DZINĒJI Palielināt
  EFEKTĪVI DZINĒJI

  Vai jums patīk braukt ar automobili, kam ir dīzeļdzinējs? Iegūstiet 1.7 CRDi dīzeļdzinēju ar 141 ZS jaudu. Ja dodat priekšroku benzīna dzinējiem, 2.0 CVVL benzīna dzinējs ar 163 ZS jaudu ir kā radīts jums. Abu veidu dzinēji ir izcils braukšanas snieguma un dzinēja efektivitātes apvienojums.

 • 7 PAKĀPJU PĀRNESUMKĀRBA AR DIVIEM SAJŪGIEM Palielināt
  7 PAKĀPJU PĀRNESUMKĀRBA AR DIVIEM SAJŪGIEM

  Izvēlieties 7 pakāpju pārnesumkārbu ar diviem sajūgiem un izbaudiet manuālās un automātiskās pārnesumkārbas priekšrocības. Ātrāka un vienmērīgāka ātruma uzņemšana, uzlabota manevrētspēja un uzlabota degvielas ekonomija ir rokas stiepiena attālumā.

 • PIEKARE UN STŪRES SISTĒMA Palielināt
  PIEKARE UN STŪRES SISTĒMA

  Uzlabota piekare ar elektroniski vadāmu piekares sistēmu ir pieejama kā opcija, arī apvienojumā ar 7 pakāpju pārnesumkārbu ar diviem sajūgiem. Dīzeļdzinējiem ir jauna, uz zobstieņa uzstādīta elektroniskā stūres sistēma, ko darbina elektromotors.

Iepriekš Tālāk

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Degviela Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Atlaižu cenas Cena
1.6 T-GDI 7DCT MY19EXAutomātiskāBenzīns6,514923 49025 490
1.6 CRDi 7DCT MY19EXAutomātiskāDīzelis4,311224 99026 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TXAutomātiskāDīzelis4,311230 99033 990
1.6 CRDi 7DCT MY19TX+SunroofAutomātiskāDīzelis4,311231 94034 940

B (MPI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI
B (T-GDI)
15 000 KM / 12 MĒNEŠI
D (CRDi)
30 000 KM / 24 MĒNEŠI

 

Dimension image
Dimension image