„Forum Auto”, Kia oficiālais pārstāvis Latvijā, gada nogalē nomainījis savu atrašanās vietu, un turpmāk Kia automašīnas interesenti varēs aplūkot un iegādāties K.Ulmaņa gatvē 101.

„Forum Auto atrašanās vietas maiņa ir stratēģiski nozīmīgs solis, runājot par uzņēmuma attīstību nākotnē. Mūsu mērķis ir klientiem piedāvāt augstākās klases standartiem atbilstošu apkalpošanu un servisu,” norāda Jānis Ozols, SIA «Forum Auto» Tirdzniecības vadītājs, piebilstot, ka nozīmīgs aspekts ir fakts, ka tirgus jau trešo gadu ir stabilizējies, un Kia pārdošanas apjoms turpina pieaugt.

Kia pārdošanas apjoms Latvijā turpina palielināties – 2013.gadā Latvijā realizētas 424 Kia zīmola automašīnas, no kurām lielāku daļu – 360 – iegādājušies Forum Auto klienti. Kia zīmola pārdošanas apjoms Latvijā 2013.gadā, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, palielinājies par 38%, savukārt Forum Auto Kia zīmola automašīnu pārdošanas apjoms pieaudzis par 91%.

Par Forum Auto
SIA „Forum Auto” ietilpst Igaunijas uzņēmuma Tallina Kaubamaja grupā, un automobiļu tirdzniecībā darbojas jau 6 gadus. Šogad Latvijā pieprasījums pēc Kia automašīnām, salīdzinot ar pagājušo gadu, palielinājies par 15%, savukārt tirgus daļa pieaugusi par 28%, sasniedzot 4,1% atzīmi. 2013.gada „Forum Auto” modeļu klāstam pievienojas Peugeot.

Par Kia Motors Europe
Kia Motors Europe ir Kia Motors Corporation pārstāvniecība Eiropā, kas nodrošina automašīnu pārdošanu, mārketingu un apkalpošanu. Tās galvenā mītne atrodas Frankfurtē, Vācijā, un šobrīd Kia pieejams 30 Eiropas tirgos.

Par Kia Motors Corporation
Kia Motors Corporation (www.kia.com) – kvalitatīvi automobiļi cilvēkiem, kas jūtas sirdī jauni. Uzņēmums dibināts 1944. gadā, un tas ir vecākais automobiļu ražotājs Korejā. Deviņās rūpnīcās un montāžas cehos piecās valstīs ik gadu tiek saražoti vairāk nekā 2,7 miljoni automobiļu, kas tiek pārdoti un apkalpoti ar izplatītāju tīkla starpniecību aptuveni 150 valstīs.

Kia strādā vairāk nekā 47 000 darbinieku, un uzņēmuma gada apgrozījums ir 42 miljardi ASV dolāru. Kia ir Australian Open tenisa turnīra ģenerālsponsors un FIFA (FIFA pasaules kausa futbolā organizētājs) oficiālais transporta partneris. Kia Motors Corporation zīmola devīze ir „The Power to Surprise" – „Spēja pārsteigt". Tā atspoguļo uzņēmuma apņemšanos pārsteigt visu pasauli, piedāvājot aizraujošu un iedvesmojošu pieredzi, kas pārspēj gaidīto.

Juta Šteinerte
BPS PR Projektu vadītāja
Juta.steinerte@bps.lv