DIZAINS
 • LIELISKS VISĀS FRONTĒS Palielināt
  LIELISKS VISĀS FRONTĒS

  No atpazīstamā tīģera purna radiatora režģa un apakšējās sekcijai ar spārnu motīvu un matēta hroma apdari, sarkanajiem akcentiem un GT logotipu, kas iestrādāts režģī, līdz izteiksmīgajam bamperam, novatoriskiem pilnajiem LED lukturiem, tos papildinot LED miglas lukturiem un bultas formas LED dienas gaitas gaismas. Katrs ProCeed priekšdaļas stila aspekts ir veidots tā, lai drosmīgi pieteiktu tā sportisko raksturu.

 • PĀRLIECINOŠS SPORTISKUMS NO AIZMUGURES Palielināt
  PĀRLIECINOŠS SPORTISKUMS NO AIZMUGURES

  ProCeed unikāli veidotais korpuss un sportiskais GT-Line raksturs pilnīgi noteikti atstāj iespaidu, it īpaši no aizmugures. Izteiksmīgos LED aizmugurējos lukturus un ProCeed vārdu, kas izvietots bagāžas nodalījuma pārsega centrā, tagad papildina bampers ar jaunu sportisku difuzoru dramatiskā glancētā melnajā krāsā ar sarkaniem akcentiem un atstarotājiem. To visu dinamiski pasvītro divi izplūdes sistēmas uzgaļi ar matetāta hroma apdari.

 • IZSMALCINĀTS IZSKATS UN SAJŪTA Palielināt
  IZSMALCINĀTS IZSKATS UN SAJŪTA

  Esiet aicināti augstvērtīgajā salonā, kas ir pilns gudri izvietotu viedo tehnoloģiju, lai savienotu jūs ar ceļu un apkārtējo pasauli. Mīkstas virsmas, zamšādas sporta sēdekļi ar sarkanu nošuvumu, kontrastējošai profila līnijas un melna griestu apdare. Kad esat ieņēmuši vietu, jūsu rīcībā ir sportisks stūresrats, panorāmas jumta lūka, lieli augstas izšķirtspējas ekrāni un daudz kas cits.

 • ATLĒTISKAS DETAĻAS Palielināt
  ATLĒTISKAS DETAĻAS

  ProCeed 'shooting brake' virsbūve jums sniedz universāļa ietilpību apvienojumā ar kupejas skatienus pievelkošo eleganci. Strauji krītošā jumta līnija un īpašās kontūras uzsver ProCeed izteikto sportiskumu. Pievienojiet šīm spilgtajām detaļām jaunizveidotos standarta 18 collu vieglmetāla diskus ar sarkaniem vākiem un sarkanās bremžu skavas, un vispusīgā auto vizuālais efekts kļūst nenoliedzams.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • KIA CONNECT BORTA PAKALPOJUMI Palielināt
  KIA CONNECT BORTA PAKALPOJUMI

  Sazinieties ar apkārtējo pasauli reāllaika režīmā, izmantojot tiešsaistes datus, lai vienmēr būtu informēti un saņemtu atbalstu – piemēram, no tiešsaistes navigācijas ar jaunāko satiksmes situāciju, ko nodrošina Kia Connect pakalpojumi. Pateicoties tiešsaistes balss atpazīšanai, varat izmantot arī balss komandas, lai meklētu konkrētu adresi vai tuvumā esošo interešu punktu (POI).

 • KIA CONNECT APP PAKALPOJUMI Palielināt
  KIA CONNECT APP PAKALPOJUMI

  Ar Kia Connect lietotni jūs varat attālināti uzzināt, vai jūsu transportlīdzekļa durvis ir aizslēgtas vai kur jūs novietojāt automašīnu. Tas arī ļauj pārbaudīt Ceed iestatījumus, mainīt tos attālināti un piemērot modificētos iestatījumus transportlīdzeklim. Visbeidzot viedtālruņa lietotne ar pēdējās jūdzes navigācijas funkciju var norādīt ceļu, kad pēc auto novietošanas autostāvvietā, līdz galīgajam galamērķim dodaties kājām.

 • DIVI LIELI EKRĀNI Palielināt
  DIVI LIELI EKRĀNI

  Vienkāršs, gaumīgs un momentā nolasāms – 10,25 collu krāsu augstas izšķirtspējas LCD skārienekrāns piedāvā īsākos navigācijas maršrutus un citas svarīgas norādes. Savukārt 12,3 collu digitālais TFT mērinstrumentu panelis nodrošina būtisku informāciju par automobili un braucienu, turklāt kopā ar izvēlēto braukšanas režīmu jūs varat mainīt tā dizainu. Kopā šie ekrāni padara katru braucienu drošāku, patīkamāku un efektīvāku.

 • JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Ļaujiet JBL premium skaņas sistēmai saskaņot jūsu noskaņojumu ar jūsu iecienītākajām dziesmām, atskaņošanas sarakstiem, aplādēm un daudz ko citu. Ar astoņiem 8 skaļruņiem un modernu Clari-FiTM mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju3, kas uzlabo MP3 kvalitāti un nodrošina augstas izšķirtspējas skaņu, šī patiešām ir izcila audio pieredze.

 • VIEDTĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS UN USB UZLĀDES PORTI Palielināt
  VIEDTĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS UN USB UZLĀDES PORTI

  Ja jūsu viedtālruņa baterija ir izlādējusies, braucot4 vienkārši novietojiet tālruni uz bezvadu uzlādes paliktņa, kas atrodas viduskonsoles priekšpusē. Savukārt visiem, kam pa rokai ir uzlādes kabelis, visā salonā, ieskaitot aizmugurējo viduskonsoli, ir pieejami USB uzlādes porti.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • ŠOSEJAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA (HDA) AR NAVIGĀCIJAS ATBALSTĪTU VIEDO KRUĪZA KONTROLI (NSCC-CURVE) Palielināt
  ŠOSEJAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA (HDA) AR NAVIGĀCIJAS ATBALSTĪTU VIEDO KRUĪZA KONTROLI (NSCC-CURVE)

  HDA palīdz saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un notur jūsu Ceed joslas centrā, braucot pa automaģistrālēm. Vienlaikus tā kontrolē stūrēšanu, paātrinājumu un palēninājumu, kamēr atrodaties joslā. Līkumu funkcija (NSCC-C), ko darbojas kopā ar šo sistēmu, izmanto navigācijas datus, lai atpazītu gaidāmo ceļa līkumu un vajadzības gadījumā samazina braukšanas ātrumu, savukārt, izbraucot līkumu, atjauno iepriekš iestatīto ātrumu.

 • VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO Palielināt
  VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO

  SCC5 saglabā jūsu, vadītāja, noteikto ātrumu, un, lai saglabātu drošu distanci, aprēķina priekšējā transportlīdzekļa relatīvo novietojumu un ātrumu, izmantojot priekšējo kameru un priekšējo radaru. Sistēma kontrolē paātrinājumu un palēninājumu, lai nodrošinātu, ka jūsu Kia Ceed apstājas, kad apstājas priekšā braucošais transportlīdzeklis. Kad priekšā esošais transportlīdzeklis atsāk kustību, jūs arī automātiski sākat braukt.

 • JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA) Palielināt
  JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA)

  LFA sistēma izmanto pie vējstikla uzstādītu kameru un uzrauga joslu marķējumu vai priekšā braucošo transportlīdzekli, lai nodrošinātu, ka jūsu Ceed paliek joslas centrā. Pieejams visiem modeļiem ar manuālo un DCT pārnesumkārbu.

 • AKLO ZONU SADURSMJU NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (BCA) Palielināt
  AKLO ZONU SADURSMJU NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (BCA)

  BCA sistēma izmanto pie vējstikla uzstādītu kameru un radarus automobiļa aizmugurējos stūros, lai uzraudzītu citu transportlīdzekļu novietojumu jums blakus vai jūsu aklajās zonās. Ja sistēma identificē iespējamu sadursmi ar citiem transportlīdzekļiem, tā aktivizē vizuālos un skaņas signālus, kā arī var automātiski iejaukties, lai noturētu jūs pašreizējā joslā un novērstu iespējamo sadursmi.

 • AIZMUGURĒJĀS ŠĶĒRSSATIKSMES SADURSMJU NOVĒRŠANAS SISTĒMA (RCCA) Palielināt
  AIZMUGURĒJĀS ŠĶĒRSSATIKSMES SADURSMJU NOVĒRŠANAS SISTĒMA (RCCA)

  Atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas vai iebraucamā ceļa, ar radaru aprīkotā aizmugurējās šķērssatiksmes sadursmju novēršanas sistēma brīdina jūs ar vizuāliem un skaņas signāliem par iespējamo tuvojošos satiksmi jūsu ceļā un vajadzības gadījumā iejaucas, lai izvairītos no iespējamās sadursmes.

 • VADĪTĀJA MODRĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW+) Palielināt
  VADĪTĀJA MODRĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW+)

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanos, uzraugot stūresratu, paātrinājumu un kopējo brauciena garumu. Ja jūsu uzmanības līmenis šķiet zems, tā brīdina ar vizuāliem un skaņas signāliem. DAW+ ir arī moderna transportlīdzekļa attālināšanās brīdinājuma sistēma, kas brīdinās jūs, ja, piemēram, atrodoties satiksmē, priekšā esošā automašīna uzsāk kustību, bet jūs stāvat uz vietas.

Iepriekš Tālāk

PROCEED GT-line
 • KIA PROCEED GT-LINE Palielināt
  KIA PROCEED GT-LINE

  Izbaudiet 'shooting brake' virsbūvi ar visu tai piemītošo daudzpusību un drosmīgo, sprtisko GT-line stilu. Iekšpusē jūs gaida sportiska stūre ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, sporta sēdekļi ar izšūtiem GT logotipiem sarkanā krāsā un daudzas citas ērtības. Pievienojiet noslēdzošos akcentus, piemēram, standarta 17 collu vieglmetāla diskus vai 18 collu vieglmetāla diskus, un pēkšņi jebkurš brauciens kļūst par piedzīvojumu.

 • VIENKĀRŠA IEKRAUŠANA UN IZKRAUŠANA Palielināt
  VIENKĀRŠA IEKRAUŠANA UN IZKRAUŠANA

  Vai jums ir pilnas rokas? Pateicoties viedajam bagāžas nodalījuma pārsegam, izmantojiet bagāžas nodalījumu bez liekām pūlēm. Paturiet viedo atslēgu kabatā vai somā, un bagāžnieks automātiski atvērsies, kolīdz nonāksiet un paliskiet tiešā tuvumā. Viedā atslēga nodrošina arī ērtu bezatslēgas piekļuvi jūsu ProCeed un ļauj iedarbināt dzinēju, vien nospiežot pogu. Grūti iedomāties vēl vieglāku brauciena sākumu.

 • INTEGRĒTĀ ATMIŅAS SISTĒMA (IMS) Palielināt
  INTEGRĒTĀ ATMIŅAS SISTĒMA (IMS)

  Nospiediet pogu vadītāja durvju panelī, un jūsu Kia ProCeed atcerēsies precīzus vēlamos vadītāja sēdekļa iestatījumus, pat ja sēdekli iepriekš noregulējis cits braucējs. Tādējādi jūs vienmēr varat ieņemt savu ideālo sēdpozīju un uzreiz justies ērti.

 • GARANTĒTS UZMUNDRINĀJUMS Palielināt
  GARANTĒTS UZMUNDRINĀJUMS

  Vienkārši nospiediet pogu Sport, kas atrodas blakus pārnesumkārbai, lai braukšanas prieku paceltu nākamajā līmenī. Sporta režīms nodrošina uzlabotu droseles reakciju un straujāku paātrinājumu, kā arī optimizē veiktspēju apdzīšanas laikā un nodrošina asākas stūres reakcijai. Pilnīgi dinamiskai braukšanai.

Iepriekš Tālāk

 • IZMANTOJIET VIEDĀS ENERĢIJAS PALĪDZĪBU Palielināt
  IZMANTOJIET VIEDĀS ENERĢIJAS PALĪDZĪBU

  Atjautīgi apvienojot Smartstream Turbo benzīna motoru vai dīzeļdzinēju ar 48 voltu litija jonu akumulatoru, Kia Ceed vieglā hibrīda sistēma var samazināt degvielas patēriņu un automobiļa izmešu līmeni. Turklāt integrētā “e-sistēma” atgūst kinētisko enerģiju palēnināšanās laikā, lai nodrošinātu papildu griezes momenta paātrinoties.

 • STARTĒŠANA, GRIEZES MOMENTA PALĪGSISTĒMA, KREISĒŠANA Palielināt
  STARTĒŠANA, GRIEZES MOMENTA PALĪGSISTĒMA, KREISĒŠANA

  Motoru iedarbina “e-sistēma”, nodrošinot ātru un vienmērīgu kustības uzsākšanu. Paātrinājuma laikā vai braucot kalnup, “e-sistēma” nodrošina papildu griezes momentu, enerģiju ņemot no akumulatora. Braucot ar konstantu ātrumu, iekšdedzes dzinējs daļēji uzlādē akumulatoru, ja uzlādes līmenis ir zems.

 • PIEKRIST, UZLĀDĒT, APSTĀTIES UN SĀKT Palielināt
  PIEKRIST, UZLĀDĒT, APSTĀTIES UN SĀKT

  Modeļos ar iMT6, autovadītājam paceļot kāju no akseleratora pedāļa un ļaujot automašīnai ripot, dzinējs izslēdzas, un tādā veidā tiek taupīta degviela. Palēninoties vai bremzējot, transportlīdzekļa kustības radītā enerģija uzlādē akumulatoru. Palēninoties līdz auto apstājas, iekšdedzes dzinējs automātiski izslēdzas, lai taupītu degvielu.

Iepriekš Tālāk

 •  PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Ikviens Kia ProCeed īpašnieks bauda mūsu unikālās 7 gadu jaunas automašīnas garantijas priekšrocības. Tas norāda uz to, cik ļoti paļaujamies uz savām automašīnām un savu tehnoloģiju! Turklāt šo garantiju var nodot tālāk jaunajam īpašniekam, ja automašīnu pārdodat. Maks. 150 000 km nobraukuma automašīnas garantija. Garantija ir spēkā visās ES dalībvalstīs (arī Norvēģijā, Šveicē, Islandē un Gibraltārā). Uz atkāpēm atbilstoši spēkā esošiem garantijas nosacījumiem, piem., attiecībā uz krāsojumu un aprīkojumu, attiecas vietēji noteikumi un nosacījumi.

B (1,5 T-GDI, 1,6 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Pilnīgi jaunais Kia PROCEED ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, un mēs lepojamies, ka tas tāpat kā citi Kia modeļi var saņemt vadošo nozares garantiju. Katram jaunajam Kia automobilim tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km).

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,5 T-GDI, 140 ZS 7DCTGT-LineAutomātiskā5,8-6,3131-14328 490
1,5 T-GDI, 140 ZS 7DCTGT-Line TXAutomātiskā5,8-6,3131-14332 990