360° view

DIZAINS

DABAS IEDVESMOTS KROSOVERS

DIZAINS
 • Palielināt

  Sportiskā stila priekšējais spoilers iezīmē hibrīddzinēja krosovera progresīvo dizainu. Vertikālajiem gaisa režģiem ir sportisks dizains, un tie uzlabo aerodinamiku. Raksturīgie sudraba krāsas apdares elementi veido vienotu izskatu. To papildina jumta reliņi, augstā viduslīnija un 18” vieglmetāla diski. Kombinētie priekšējie ksenona lukturi ļauj jums braukt ar stilu.

 • Palielināt

  Jūs būsiet patīkami pārsteigts par jaunā Kia Niro pievilcīgo aizmuguri. Tās moderno izskatu veido C veida kombinētie LED lukturi, raksturīgie sudraba krāsas apdares elementi un izteiksmīgie izliekumi. Aerodinamiskie stūra apdares elementi izceļ katra loga sānu. Ar aizmugurējo difuzoru gaisa plūsmas regulēšana ir pavisam vienkārša.

 • Palielināt

  Šim hibrīdautomobilim ir pārdomāts dizains un neraksturīgi plašs salons, tāpēc jūs tajā varat justies ērti. No ādas sēdekļiem ar iestrādātu atmiņas sistēmu līdz apsildāmajiem priekšējiem un aizmugures sēdekļiem un ventilējamiem priekšējiem sēdekļiem. Pielāgojiet vadītāja sēdekli, lai saglabātu veselībai nekaitīgu vadīšanas pozu un nejustos stīvs, ierodoties galapunktā.

 • Palielināt

  Sēžot vadītāja sēdeklī, visas vadības ierīces un displeji atrodas acu augstumā. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par hibrīdsistēmu, navigāciju, kā arī informācijas un izklaides sistēmu. Nekāda jucekļa un uzmanību novērsošu faktoru. 

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

DAUDZPUSĪGUMS UN PLAŠS SALONS

DAUDZ VIETAS IKDIENAS BRAUCIENOS

DAUDZPUSĪGUMS UN PLAŠS SALONS
 • Palielināt

  Jaunajā Kia Niro jūsu un jūsu blakussēdētāja kājām un galvai ir plaša vieta — labākā klasē. Apsēžoties pie stūres, viegli pielāgojiet astoņos punktos regulējamo vadītāja sēdekli nepieciešamajā pozīcijā. Pat jūsu garākie draugi var atlaisties sēdeklī un atpūsties plašajā automobiļa aizmugurē.

 • Palielināt

  Apskatiet pats, cik plašs un daudzpusīgs ir jaunais Kia Niro. Tam ir liels bagāžas nodalījums, un vieta ir izmantota elastīgi un daudzpusīgi. Neaizmirstiet arī par plašajiem aizmugures sēdekļiem. Plašais salons visiem atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu.

 • Palielināt

  Situācijās, kad ietilpība ir svarīga, jaunajam Kia Niro ir daudz iespēju. Tā kā akumulators ir iestrādāts zem aizmugures sēdekļiem, bagāžas nodalījuma tilpums ir 427 litri. Maksimālai bagāžas nodalījuma ietilpībai un elastībai aizmugures sēdekļi ir sadalīti attiecībā 60:40, un tos var pilnībā nolocīt, tādējādi iegūstot 1425 litrus lielu ietilpību.

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

BRAUKŠANAS DINAMIKA

BRAUKŠANAS DINAMIKA
 • Palielināt

  Jaunais Kia Niro ir gan efektīvs, gan stilīgs, un tas aizsāk jaunu laikmetu dinamiskā braukšanā ar hibrīdautomobiļiem. Uzziniet, kā šī iespaidīgā sistēma nodrošina labāko veiktspēju. Ikreiz, kad apsēžaties pie stūres.

 • Palielināt

  Izbaudiet līganu pārnesumu pārslēgšanu un uzlabotu degvielas ekonomiju, ko nodrošina ātri reaģējoša 6 pakāpju divsajūgu pārnesumkārba. Aizmirstiet par pārnesumu pārslēgšanas problēmām un iepazīstiet sistēmu, kas apvieno manuālās un automātiskās pārnesumkārbas priekšrocības.

 • Palielināt

  Lai izbaudītu sportiskāku braucienu ar jauno Kia Niro, pabīdiet pārnesumu pārslēgu pret sevi, lai pārslēgtos sporta režīmā. Pārejiet nākamajā līmenī, manuāli pārslēdzot pārnesumus, izmantojot sešpakāpju divsajūgu pārnesumkārbu. Jūs to nebūsiet gaidījis no hibrīddzinēja krosovera!

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

TEHNOLOĢIJA

TEHNOLOĢIJA
 • Palielināt

  Jaunā Kia Niro standartaprīkojumā ir ietverti 7 gaisa spilveni, viens no tiem paredzēts vadītāja ceļgaliem. Automobiļa nepārspējami izturīgā virsbūve, kas izgatavota no progresīva tērauda ar palielinātu izturību, labāk aizsargā jūs un jūsu pasažierus, kā arī samazina automobiļa bojājumus negadījumā.

 • Palielināt

  Izlādējies akumulators? Neuztraucieties. Vienkārši novietojiet viedtālruni vidū esošās konsoles plauktā. Tagad notiek viedtālruņa uzlāde. Nekādu vadu – nekādu saistību!

 • Palielināt

  Nepalaidiet garām svarīgāko, izmantojot Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom un kas ietver Android Auto™ un Apple CarPlayTM.6,7 Iegūstiet reāllaika informāciju par laikapstākļiem, satiksmi un ātruma ierobežojumiem. (Lai aktivizētu pakalpojumus, nepieciešams viedtālrunis ar datu plānu.) 

Iepriekš Tālāk

Konfigurators Skatīt galeriju (0)

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Degviela Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena Atlaižu cenas
1.6 GDI 6DCTLXAutomātiskāHibrīds (benzīns)3,4 - 4,08622 990
1.6 GDI 6DCTEXAutomātiskāHibrīds (benzīns)3,9 - 4,610025 99023 990
1.6 GDI 6DCTEX PlusAutomātiskāHibrīds (benzīns)3,9 - 4,610027 19025 190
1.6 GDI 6DCTTXAutomātiskāHibrīds (benzīns)3,9 - 4,610029 49027 490

APKOPES INTERVĀLI

 

B+HEV
15 000 KM / 12 MĒNEŠI

 

RIEPU MARĶĒŠANA

Disku izmēri Riepu ražotājs Riepu izmērs Klase dry Klase wet Klase Rezultāts
16 Michelin 205/60R16 C A img/dpackage/Tyres/twobar.png 70
18 Michelin 225/45ZR18 E A img/dpackage/Tyres/twobar.png 68

IZMĒRI