DIZAINS
 • UZMANĪBU PIESAISTOŠS EKSTERJERS Palielināt
  UZMANĪBU PIESAISTOŠS EKSTERJERS

  Pilsētas ielas ir ideāls rotaļlaukums jaunajam Kia Picanto. Automobiļa jauneklīgā daba lieliski atspoguļojas tā modernajās kontūrās, izteiksmīgajā priekšpusē un kombinētajos aizmugures lukturos. Pietiek tikai uz to paskatīties, lai rastos vēlme tajā iesēsties un doties turp, kur dzīves līkloči jūs vedīs.

 • IZTEIKSMĪGI PRIEKŠĒJIE LUKTURI Palielināt
  IZTEIKSMĪGI PRIEKŠĒJIE LUKTURI

  Jaunais un aizraujošais Kia Picanto ir gatavs izgaismot ceļu. Augsto tehnoloģiju bi-projekcijas priekšējās gaismas ar LED dienas gaitas lukturiem un aizmugurējiem gabarītgaismas lukturiem padara automobili ļoti harismātisku un piešķir tam raksturu. Turklāt automobiļa spoguļus rotā LED sānu virzienrādītāji. Galu galā jūs taču vēlaties izrādīt savas formas.

 • AUGSTVĒRTĪGS INTERJERS Palielināt
  AUGSTVĒRTĪGS INTERJERS

  Pateicoties neskaitāmiem stilīgiem elementiem jaunais Picanto ir radīts, lai izpatiktu. Atklājiet ietilpīgo salonu un tā galveno elementu ― inteliģenti izstrādāto mērinstrumentu paneli ar satīna hroma apdari. Pievērsiet uzmanību arī krāsainajiem elementiem un slaidajām, vertikālajām ventilācijas atverēm. Vai dzīve nav lieliska?

Iepriekš Tālāk

GUDRS UN KOMFORTABLS
 • SAVĀ KLASĒ IETILPĪGĀKAIS BAGĀŽNIEKS Palielināt
  SAVĀ KLASĒ IETILPĪGĀKAIS BAGĀŽNIEKS

  Jaunais Kia Picanto jums piedāvā iespēju daudzveidību. Sākot ar elastīgo un daudzpusīgo savā automobiļu klasē ietilpīgāko bagāžnieku, kura maksimālais tilpums ir 225 litri. Optimāli izmantojiet divu līmeņu bagāžas paliktņa potenciālu, lai bez problēmām pārvadātu garus priekšmetus. Pateicoties 60:40 dalītiem aizmugurējiem sēdekļiem, kurus iespējams nolocīt ar vienu pieskārienu, jums vairs nav jāizvēlas starp draugiem vai lietām.

 • KOMFORTS IKVIENĀ ELEMENTĀ Palielināt
  KOMFORTS IKVIENĀ ELEMENTĀ

  Skatoties no ārpuses, jaunais Picanto izskatās ļoti kompakts, taču tā iekšpusē vietas netrūkst. Tas tomēr ir viens no ietilpīgākajiem automobiļiem šajā segmentā. Tajā jums ir pieejamas piecas sēdvietas, lai kopā ar saviem draugiem varētu doties nākamajā pilsētas piedzīvojumā. Turklāt tajā ir pieejami komfortabli papildelementi, kas ļaus jums justies kā mājās, piemēram, augstas kvalitātes mākslīgās ādas sēdekļi un regulējams autovadītāja roku balsts.

 • DAUDZ SLĒPTO TALANTU Palielināt
  DAUDZ SLĒPTO TALANTU

  Jaunais Kia Picanto ir izstrādāts, lai atvieglotu jūsu dzīvi. Glabājiet viedatslēgu pie sevis, un mašīnas atslēgšanai un aizslēgšanai jums vairs nebūs nepieciešama atslēga. Turklāt automašīnu varēsiet iedarbināt ar vienu pogas pieskārienu. Pirms došanās uz svarīgu tikšanos pārliecinieties, ka izskatāties labi, ieskatoties izgaismotajā saulessarga spogulī. Jūs varat droši novietot savu rīta kafiju vai smūtiju salokāmajā, vietu ekonomējošajā, krūžu turētājā.

 • AUTOMATIZĒTA MANUĀLĀ PĀRNESUMKĀRBA Palielināt
  AUTOMATIZĒTA MANUĀLĀ PĀRNESUMKĀRBA

  Piecu pārnesumu automatizētā manuālā pārnesumkārba (AMT) veic pārnesumu pārslēgšanu jūsu vietā, nodrošinot vieglu un relaksētu automātiskās pārnesumkārbas sajūtu, taču ar lielāku efektivitāti. Tas tiek nodrošināts, pateicoties mazākam svaram un berzei salīdzinājumā ar tradicionālo automātisko pārnesumkārbu.

Iepriekš Tālāk

 • 8 COLLU SKĀRIENJŪTĪGS EKRĀNS Palielināt
  8 COLLU SKĀRIENJŪTĪGS EKRĀNS

  Pārvietošanās ikdienā ar jauno Kia Picanto ir pavisam vienkārša. Jo tā salona sirdī ir 8" skārienjūtīgs ekrāns ar Bluetooth®. Izmantojiet to, lai atrastu ātrāko maršrutu uz izvēlēto galamērķi, klausītos savu mīļāko mūziku un piekļūtu atpakaļskata kamerai. Stilīgā, haizivs spuru atgādinošā, antena palīdz saglabāt skaidru signālu. Līdz ar to, lai gan augsto tehnoloģiju komplekts ir tikai viens, funkciju ir ļoti daudz.

 • GUDRI SAVIENOTS Palielināt
  GUDRI SAVIENOTS

  Jaunais Kia Picanto atbalsta Android Auto™ un Apple CarPlay™ programmas, ļaujot jums saglabāt sakarus, kamēr jūs koncentrējaties braukšanai. Turpiniet būt informēti, izmantojot Kia Connected Services, ko nodrošina TomTom. Displejā jums būs pieejama informācija par ātruma regulēšanas kamerām, laikapstākļiem, satiksmi un citiem aspektiem. Iebūvētajai navigācijas sistēmai ir arī 7 gadu karšu atjaunināšanas un tiešo datu pakalpojumi.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • DRIVE WiSE Palielināt
  DRIVE WiSE

  Iepazīstieties ar DRIVE WiSE ― jaunākajām modernajām autovadītāja palīdzības tehnoloģijām, kas ir paredzētas drošības uzlabošanai uz ceļa. Kā arī lai padarītu braukšanu baudāmu. Piemēram, jaunajai Kia Picanto ir pieejama autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB) ar diviem režīmiem (pilsētas un urbānais). Brīdinot un automātiski veicot bremzēšanu, kad tiek noteikts sadursmes risks, AEB palīdz izvairīties no negadījumiem vai novērst to rašanos.

 • FRONTĀLĀS SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (FCA) Palielināt
  FRONTĀLĀS SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (FCA)

  FCA sistēma spēj pamanīt potenciālus sadursmes draudus ar citu transportlīdzekli, gājēju vai šķērsli, brīdina Jūs un pat aktivizē bremzes ar maksimālu spēku, lai apturētu automobili vai līdz minimumam samazinātu kaitējumu.

 • ATPAKAĻSKATA MONITORS Palielināt
  ATPAKAĻSKATA MONITORS

  Jaunais Kia Picanto ļauj jums pārliecinoši un vienkārši veikt manevrus atpakaļgaitā. Iebūvētā ūdensizturīgā atpakaļskata kamera automašīnas skārienekrānā parāda dinamiskas vadošās līnijas, kas pārvietojas atbilstoši tam, kā jūs pagriežat stūri. Tā ļaus jums labāk redzēt braukšanas virzienu, pārvietojoties atpakaļgaitā.

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA) Palielināt
  JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA)

  Šī LKA tehnoloģija brīdina Jūs, ja kādreiz nejauši sākat virzīties laukā no savas joslas, nerādot pagrieziena signālus, un palīdz iestūrēt atpakaļ sākotnējā pozīcijā

 • 7 GAISA SPILVENS Palielināt
  7 GAISA SPILVENS

  Ar neskaitāmajām pasīvajām drošības funkcijām, kas jums ir pieejamas nepieciešamības gadījumā, jaunais Kia Picanto rūpējas par jūsu drošību. Standarta aprīkojumā ietilpst gan autovadītāja un priekšējā pasažiera drošības gaisa spilveni, gan divi priekšējie sānu drošības gaisa spilveni un aizkarveida sānu drošības spilveni. Papildu drošība piedāvā vadītāja ceļgala drošības spilvenu.

Iepriekš Tālāk

 • KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia Picanto īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

 

B

15 000 KM / 12 MĒNEŠI

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,2 DPI 84 ZS AMTGT Line AMTAutomātiskā5,512616 290
Dimension image
Dimension image